MetalMusic.pl

Nowy portal o muzyce metalowej - recenzje płyt, relacje z koncertów, słów pare o sprzęcie muzycznym i wiele innych!

Dopethrone – „Killdozer” – WideoŚroda

Kapele zza oceanu zajmujące się muzyką typu doom, stoner, sludge mają pewną tendecję do składania swoich teledysków z przebitek ze starych filmów. Jest to bardzo klimatyczne, ale ciężko to nazwać „Official Video”, gdy większość takiego teledysku składa się z cudzego materialu, który mogliśmy widzieć już w kinie lub telewizji.

W przypadku wideoklipu do utworu Dopethrone – „Killdozer” jest podobnie, z tą różnicą, że zamiast przebitek ze starych, kultowych horrorów mamy fragmenty filmów z kamer przemysłowych, policyjnych, z wiadomości czy vlogów, w których są ukazani ludzie – jakby to powiedzieć – dążący do samozagłady, robiący różne głupie, agresywne rzeczy, po przedawkowaniu narkotyków czy innych używek.

Świetnie współgra to z agresywną muzyką, zobaczcie sami:

A i sam utwór jest ciekawy i pasujący do klimaty, ale już wspominałem o nim przy recenzji albumu Dopethrone – Transcanadian Anger. Zainteresowanych zaprszam do lektury!

Wyszukiwarka

Projekt i realizacja - Jacek Korzemski - Copyright © 2019

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/jkstoner/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755