MetalMusic.pl

Nowy portal o muzyce metalowej - recenzje płyt, relacje z koncertów, słów pare o sprzęcie muzycznym i wiele innych!

Stam1na – Valtiaan uudet vaateet – WideoŚroda

To nasza pierwsza WideoŚroda, dlatego musimy zaczać mocno. Mocno muzycznie, ale także mocno wizualnie, dlatego rozpoczynamy tradycję z fińską grupą Stam1na.

Wiedoklip który za chwilę zaprezentuję, został nakręcony do utworu „Valtiaan uudet vaateet” z albumu „Nocebo„, który w Finlandii zdobył złotą płytę. Zapraszam do oglądania i posłuchania – a jest na co popatrzeć i czego posłuchać!

Trzeba przyznać że utwór sam w sobie jest świetny – i chociaż jest po fińsku i nie rozumiem nawet jednego słowa, to czuć ile emocji się z niego wylewa. Jeśli skorzystamy z narzędzia google i sprawimy sobie tłumaczenie tego utworu, odkryjemy, że faktycznie jest on dosyć głęboki. A jesli zagłębimy się gólnie w twórczość grupy Stam1na zauważymy że praktycznie wszystko co tworzą jest bardzo głębokie i poważne.

Dlatego gorąco zachęcam do zapoznania się z tym teledyskiem, z teledyskami do innych utworów, a także z całą twórczością fińskiej grupy – na prawdę warto!

Wyszukiwarka

Projekt i realizacja - Jacek Korzemski - Copyright © 2019

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/jkstoner/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755