MetalMusic.pl

Nowy portal o muzyce metalowej - recenzje płyt, relacje z koncertów, słów pare o sprzęcie muzycznym i wiele innych!

Limp Bizkit – Welcome Home (Sanitarium) – Metallica Cover – WideoŚroda

Jako że jest środa, czas na jakieś ciekawe wideo. Dzisiaj wybór padł na coś, co sprawia że aż mam ciarki – takie to dobre! Mowa oczywiście o tym co jest w tytule, czyli o występie zespołu Limp Bizkit z coverem zespołu Metallica Welcome Home (Sanitarium).

Dlaczego taki a nie inny wybór? Krótko – bo mogę. Za krótko? No to trochę dłużej.

Ogólnie uważam, że bez sensu jest robić covery 1 do 1, zwłaszcza jeśli zespół zdążył wyrobić sobie jakiś swój styl i charakter. I tutaj udało się to perfekcyjnie. Po pierwsze – słychać wyraźnie, że na scenie gra Limp Bizkit. Po drugie, wiadomo, czyj cover i jaki utwór jest własnie grany. Do tego dochodzi fakt, że zespół świetnie współpracuje z publiką – a przy graniu „cudzego” utworu jest to dużo trudniejsze, niż przy własnym repertuarze. Wielki szacun dla Freda wraz z ekipą za świetny występ i szkoda tylko że na internetach ciężko znaleźć nagranie w lepszej jakości, bo uważam że taka historiczna chwila powinna być uwieczniona w najlepszy możliwy sposób.


Zdjęcie wyróżniające pochodzi ze strony Aceshowbiz.com.

Wyszukiwarka

Projekt i realizacja - Jacek Korzemski - Copyright © 2019

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/jkstoner/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755