MetalMusic.pl

Nowy portal o muzyce metalowej - recenzje płyt, relacje z koncertów, słów pare o sprzęcie muzycznym i wiele innych!

The Dark Element – Songs The Night Sings

Hej, lubicie może Nightwish? No to mam dla Was dobre wieści, niedawno grupa The Dark Elements wydała nowy album zatytułowany Songs The Night Sings. I o ile pierwszy album był jak dla mnie taki zbyt nijaki, tak najnowszy jest już konkret.

Dosyć dużym minusem może być przede wszystkim to, że już od pierwszych nut – praktycznie każdy kto słyszał kiedyś Nightwish, skojarzy ze sobą te dwa zespoły. Nic w tym dziwnego, w końcu na wokalu w The Dark Element jest Anette Olzon, która wcześniej była wokalistką właśnie Nightwish (w latach: 2007 – 2012).

Dla mnie jednak to duży plus – lubię gdy dobrej muzyki wychodzi więcej i nie przykładam uwagi do tego kto się pod nią podpisuje. A recenzowany album jest dobry. Kawał solidnego gothic metalu w najlepszej formie – organy, gitary i piękny wokal. A do tego dyskotekowe wstawki które nie zaburzają całokształtu.

Mam nadzieję że The Dark Element dosyć szybko zyska popularność, bo to by zwiększyło szanso na to że wpadną kiedyś dać koncert do Polski.

Songs The Night Sings B Iext55221611

WERDYKT

jest gwiazdka jest gwiazdka jest gwiazdka jest gwiazdka jest gwiazdka jest gwiazdka jest gwiazdka jest gwiazdka jest gwiazdka nie ma gwiazdki

Wyszukiwarka

Projekt i realizacja - Jacek Korzemski - Copyright © 2019

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/jkstoner/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755