O redaktorze

Siema – nazywam się Jacek, a metalmusic.pl to moje małe hobby. Od 7mego roku życia mam styczność z przeróżną muzyką – ale przede wszystkim metalową. W przeciwieństwie do moich znajomych metalhead’ów, nie potrafię zbyt długo słuchać jednego albumu, dlatego wiele czasu spędzam na szperaniu w internecie celem znalezienia nowej muzyki. Dzięki temu, nie jeden z moich znajomych poszerzył swoją playlistę o kilka nowych kapel.

Postanowiłem więc w formie zajawki poszerzyć swoją działalność z męczenia najbliższych mi ludzi na skalę krajową – a jak kiedyś mi się zachce, to może i światową.

Poza tym, czasami jak opowiadałem ziomkowi historie z koncertów to mówił że bardzo przyjemnie się tego słucha. Uznałem więc że chyba nie będzie to żadną tragedią, jak przeleję swoje słowa na klawiaturę i zacznę sobie pisać o wszystkim co mnie interesuje w tematyce muzyki metalowej.

O MetalMusic.pl

Wszystko zaczęło się od tego, że wpadłem na pomysł domeny „metalmusic” – na szczęście domena okazała się wolna i za jedynie minimalną kwotę rejestracji domeny stałem się właścicielem tej właśnie domeny. Poza tym, zajmuję się trochę web-design’em, dlatego zbudowanie własnego, w pełni funkcjonalnego serwisu (choć głównie to samego szablonu) była dla mnie niezwykłą przyjemnością. I tak oto powstała „Nowa Strona Metalu – czyli MetalMusic.pl”.